• Ви знаходитесь тут:

• Головна
  • Новини
  • Сквиряни - чемпіони та бронзові призери чемпіонату України за гандболу на призи клубу "Стрімкий м'яч"

2016-04-04

Наприкінці березня в Запоріжжі проходив фінал Чемпіонату України з гандболу серед юнаків на призи клубу «Стрімкий м’яч» у двох вікових групах, 2002 та 2003 років народження.

Найприємніше те, що у цих змаганнях головні трофеї здобули представники Київщини – юні гандболісти Сквирського району.

У змаганнях серед юнаків 2003 р. н. золоті медалі та звання чемпіонів України завоювали вихованці Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи, здобувши максимальну кількість очок. У нелегких поєдинках наші хлопці перемогли гідних суперників із Запоріжжя, Волині, Полтави, Луцька, Києва.

Склад команди: Бобров Данило, Павленко Владислав, Павловський Максим, Дутенко Олександр, Войцехівський Олексій, Бовкун Владислав, Польгун Олександр, Яковець Дмитро, Піонтківський Дмитро, Сташевський Дмитро, Сташевський Богдан, Довбиш Олександр. Тренери команди: Олександр Польгун та Сергій Гурський.

Команда юнаків Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи 2002 року народження стала бронзовим призером чемпіонату України з гандболу на призи клубу «Стрімкий м’яч». У вирішальному поєдинку наші хлопці зібралися духом і здобули омріяну перемогу.

Склад команди: Соколівський Нікіта, Гриша Володимир, Ліпецький Євген, Чаюн Костянтин, Лазаренко Кіріл, Євніцький Владислав, Коломецький Ян, Волинець Іван, Руденко Геннадій, Кульченко Тимур, Стадніченко Денис, Петросян Оганес. Тренер команди: Богдан Лінчук.

2 квітня учні, батьки, тренери, представники громадськості в приміщенні Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи урочисто зустрічали хлопців-переможців та призерів чемпіонату України з гандболу. Зі словами привітань до переможців, їхніх тренерів та батьків звернувся начальник відділу освіти, заслужений учитель України Олександр Вікторович Заболотний, який вручив хлопцям подарунки, а також подяки батькам, які докладають максимум зусиль для розвитку і виховання своїх дітей, і грошові винагороди тренерам.

Юнаки також отримали подарунки від ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» (директор Дорошенко В.О., помічник депутата Київської обласної ради Власюк Т.Г.), благодійного фонду «Фортеця» (представник фонду Риченко С.П.), магазину «Євробуд» (керівник Миронський С.В.).

Ми гордимося нашими земляками-переможцями і зичимо їм нових перемог.